Po dobrom obede :-)

Teší nás, že Vám u nás tak chutí. S radosťou a nadšením pre Vás varíme poctivé jedlo. Veď dobrý obed je základom úspešného dňa 🙂
Na a po skvelom jedle netreba zabúdať na starostlivosť o chrup. A keďže sa hovorí, „Čo sa za mladi naučíš…“ je dobré začať od detí. Učenie hrou je pre ne zábava, ani si nevšimnú a aj cez prázdniny sa na ne „lepia“ vedomosti. Napríklad aj tie o čistení zúbkov.

Novootvorená dentálna hygiena be DENTAL neďaleko Mariánskeho námestia ošetrí dospelých aj deti
Predstavujeme Vám novootvorenú dentálnu hygienu v Žiline be DENTAL, kde sa o Vaše deti, ale aj o celú rodinu citlivo postarajú. Ambulancia sa nachádza na ulici J. Vuruma 144, iba kúsok od Mariánskeho námestia, kde si môžete dentálnu hygienu naplánovať podľa Vašich potrieb. A to aj z časového hľadiska, keďže vďaka polohe v centre mesta môžete parkovať v niektorom z priľahlých nákupných centier a vybaviť dentálne ošetrenie popri iných záležitostiach.

Vysokú kvalitu a odbornosť poskytovaných služieb v ambulancii be DENTAL zastrešuje Bc. Katarína Molnárová, vyštudovaná dentálna hygienička s dlhoročnou praxou v privátnych zubných ambulanciách. Práve vďaka praxi pozná potreby klientov a vie im ponúknuť služby, ktoré uspokoja každého. V novootvorenej ambulancii sa navyše špecializujú aj na dentálnu hygienu detí, ktorá býva často podceňovaná.

„Okrem štandardného ošetrenia dospelých sa špecializujeme na dentálnu hygienu detí, ktorá je veľmi dôležitá a to už od útleho detstva. Veľmi dobre vieme, koľko síl stojí motivovať dieťa k pravidelnému čisteniu. Sme tu ale pre Vás a radi Vám s tým pomôžeme. Súčasťou zubnej hygieny pre rodiny je aj krátka personalizovaná inštruktáž ako motivovať Vaše deti k čisteniu zúbkov. Pripravili sme pre Vás širokú škálu balíčkov, ktorá Vás určite zaujme,“ uviedla Katarína Molnárová.


Ďalším príjemným benefitom je možnosť objednávania sa bez nutnosti zdvihnutia telefónu. Rozhodnete sa o polnoci, že potrebujete termín? Žiadny problém, jednoducho si ho vyberiete a objednáte na www.bedental.sk. Následne obdržíte e-mail s potvrdením termínu. Jednoduché, praktické a najmä rýchle.

Celoročná starostlivosť v jednom balíčku či možnosť darovať balíček na mieru svojim najbližším

V be DENTAL je ponuka služieb nastavená pre široké spektrum populácie, obľúbenou službou je balíček be 365 určený tým, ktorí to so svojím zdravím a krásnym úsmevom myslia naozaj vážne počas celých 365 dní v roku. Návšteva zubnej hygieny nezaťaží ani rodinu, vďaka balíčku be FAMILY 2+2 získavajú do 31. augusta 2017 pri ošetrení rodičov 2 deti nárok na 100% zľavu.

„Záleží nám na každom Vašom úsmeve. be DENTAL je zubná hygiena v Žiline, ktorá rozumie svojím pacientom a preto ponúkame služby jednotlivcom, rodinám s deťmi, ale nezabúdame ani na pacientov so strojčekmi. V be DENTAL berieme dentálnu hygienu vážne – ale s úsmevom,“ dodala Molnárová. K tomu dopomáha aj príjemné prostredie designového interiéru čakárne a ambulancie ako aj príjemné posedenie na lavičke pred be DENTAL v objatí rozkvitnutých kvetov.

Zaujímavou možnosťou ako potešiť svojich blízkych je aj venovanie poukazu na dentálnu hygienu – obľúbené darčekové poukážky je možné v be DENTAL prispôsobiť zákazníkovi „na mieru“.

„Počas leta sme navyše pripravili v be DENTAL viaceré zaujímavé balíčky s osviežujúcim letným zvýhodnením 20%,“ uzatvára Molnárová z novootvorenej ambulancie dentálnej hygieny v Žiline.

Vyberte si niektorý z 9 ponúkaných balíčkov dentálnej hygieny be DENTAL. Viac informácií získate na www.bedental.sk