WHITE ONION EVENTS A CATERING

WHITE ONION EVENTS A CATERING

WHITE ONION RESTAURANTS GROUP už od roku 2008 pre Vás s nadšením pripravuje WHITE ONION EVENTS a CATERING.

WHITE ONION EVENTS

Unikátny a svieži koncept WHITE ONION prevádzok a inovatívny prístup ku gastronómii sú našim vkladom k nezabudnuteľnej atmosfére Vášho eventu, či už ide o firemné večierky, oslavy či párty.
Profesionalita, kvalitný servis a samotná catering divízia zabezpečia plynulý priebeh Vašich podujatí v našich reštauráciách. Gastronómia pre Vaše eventy od nás je kreatívna, radi sa inšpirujeme témou eventu. Pripravíme pre Vás tematické cateringy na rôzne témy, či už podľa národných kuchýň alebo podľa surovín.

Náš event tip:

WHITE ONION CATERING

Poskytujeme kvalitný catering od rodinných osláv až po firemné stretnutia. Pripravíme pre Vás spoločenské i firemné eventy, párty, bankety či špeciálny catering na tematické eventy či podujatia. Ponúkame i špeciálnu možnosť prípravy inšpiratívneho porcovania morských rýb šéfkuchárom priamo pred hosťami spojenú s prípravou priamo naporcovanej ryby. K tomuto eventu i k ostaným eventom Vám radi pripravíme i špeciálnu degustáciu slovenských vín od renomovaných slovenských vinárov, ktoré sa budú snúbiť s jedlom.

Spoľahnite sa na nás, disponujeme moderným gastronomickým vybavením a technológiou, ako aj chuťou pripraviť pre Vás ten správny catering podľa Vášho gusta.

V prípade záujmu o catering nás kontaktujte: