Warning: Declaration of webikon\plugins\whiteonion_menu\WO_Menu::admin_enqueue_scripts($hook) should be compatible with webikon\framework\v1\Plugin::admin_enqueue_scripts() in /nfsmnt/hosting1_1/6/5/659c0a34-3056-444a-9ea9-6be88e9232c0/whiteonion.sk/web/wp-content/plugins/wi-whiteonion-menu/whiteonion-menu.php on line 35
Gakéria obedového menu

Galéria obedového menu WHITE ONION

Predstavujeme Vám jedlá z FRESH ONE RESTAURANT a WHITE ONION. Denne Vám pripravujeme kvalitné obedové menu a špecialitu šéfkuchára v troch reštauráciách. Pochutnať si na dobrom obede si môžete denne počas pracovných dní: v centre mesta Žilina, vo FRESH ONE RESTAURANT a v priemyselnej zóne na ulici Bytčická 2: WHITE ONION No.2 a na ulici Bytčická 16, Žilina: WHITE ONION No.16. Inšpirujte sa našou ponukou a pozrite si čo Vám prináša galéria obedového menu.

Potrpíte si na kvalitné suroviny, poctivé spracovanie a príjemný prístup k hosťom ? Tak to všetko nájdete vo reštauráciách WHITE ONION RESTAURANTS GROUP v Žiline.  Suroviny starostlivo vyberáme, kombinujeme a prinášame Vám vždy niečo viac. Viac chuti, radosti a zážitku. Veď i obed počas pracovného týždňa môže byť takým malým sviatkom chuti. Pozrite si ukážku čo pre Vás pripravujeme a servírujeme počas obeda. Príďte sa presvedčiť i naživo a  vychutnajte si denne poctivé a kvalitné obedové menu WHITE ONION.

Galéria obedového menu WHITE ONION a FRESH ONE RESTAURANT.

Dobrú chuť k obedu želáme.
WHITE ONION RESTAURANTS
FRESH ONE RESTAURANT